Telefon 604 635 524 E-mail info@vyrobapolepu.cz Snadná instalace • Férové ceny • Grafický návrh zdarma

Samolepící nápisy a logaOriginální polep výlohy

Výloha s polepemČisté sklo výloze sluší, ale na větší ploše může působit jednotvárně a říká si o ozvláštnění. Vhodně zvolené samolepící nápisy, loga a další grafiky dokáží definovat vizuální styl Vašich obchodních prostor a pozitivně zapůsobit na klienta. Originální polep výlohy může upoutat náhodné kolemjdoucí. Kvalitně zpracovaný reklamní polep umí zákazníky pozvat dovnitř. Nespornou výhodou reklamních polepů je fakt, že přináší okamžitý optický efekt a nevyžadují žádné náročné stavební úpravy. Reklamní nápisy je možné aplikovat na všechny hladké povrchy. Nejčastěji tak bývají polepovány výlohy obchodů či karoserie automobilů.

Průhledné děrované fólie

Samolepící reklama není jen o velkoplošných polepech aut a výloh. To jsou i docela malé samolepící nápisy, loga a další řezaná grafika. Pro samolepící nápisy jsou používány průhledné děrované fólie osvědčených výrobců s atestací pro použití na vozidlech v ČR. Fólie, označovaná jako OWV, je vhodným řešením pro reklamu na zadní okna vozu, polep na skla, výlohy atd. S viditelností skrz fólii problém není. Z vozu je dobře vidět ven, ale přesto zůstává polep hezky čitelný. Stejnou techniku polepu lze uplatnit i na výlohy a okna. Jedná se o jedinou folii, přes kterou lze bez problému vidět ven. Pokud jsou světelné podmínky interiéru i exteriéru srovnatelné, perforovaná fólie průhledná z obou stran.

Návrh polepu

A jak bude výsledný polep na výloze nebo automobilu vypadat? Před výrobou vlastního polepu je samozřejmostí grafický návrh zdarma. Ten pomáhá zákazníkům v doladění představ o finální podobě reklamního polepu. Výhodou samolepících polepů je snadná instalace, kterou podle dodaného návodu zvládne i laik. Pro lepší představu o instalaci polepu svépomocí je také možné si prohlédnout návod jak instalovat samolepící reklamu. Vždy je však možné si polep nechat odborně nainstalovat a to na celém území ČR a SR.  Potřebujete poradit s výběrem toho
nejlepšího řešení? +420 604 635 524

Kontaktujte nás pro konzultaci řešení.