Telefon 604 635 524 E-mail info@vyrobapolepu.cz Snadná instalace • Férové ceny • Grafický návrh zdarma

Nosiče reklamyNosiče reklamy
Nosiče reklam se používají tam, kde z nějakého důvodu nelze použít přímý polep. Např. tedy pro instalaci na omítku, nebo porézní povrch. Prostě všude tam, kde nelze použít samolepku.

Jako nosič reklamy lze vyrobit plachtu (banner). Jedná se o materiál litého PVC se zavařenými okraji a kotevními oky. Tisk je proveden z jedné strany, a rozmezí kotevních ok je cca 40 cm, a jsou po celém obvodu plachty.

Vyrábíme také desky. Ty nabízíme ve dvou variantách – PVC deska s tl. 5 mm nebo dibondová deska s tl. 3 mm. PVC deska má kratší životnost než dibondová deska, která je odolnější při použití v exteriéru. PVC deska se časem začne kroutit vlivem slunečního svitu a povětrnostních podmínek. Tuto vlastnost dibond nemá, protože se jedná o sendvič PVC desky potažené hliníkovými pláty. Díky tomuto složení je deska stálá a nemění tvar ani rozměr. Obě desky lze potisknout z jedné i z obou stran. Pokud se ale bude potisk v budoucnu měnit, je lepší desku jen říznout na požadovaný tvar a následně desku polepit. Pak lze jen původní polep sejmout a nahradit novým.

Chci nosič reklamy!

Potřebujete poradit s výběrem toho
nejlepšího řešení? +420 604 635 524

Kontaktujte nás pro konzultaci řešení.