Telefon 604 635 524 E-mail info@vyrobapolepu.cz Snadná instalace • Férové ceny • Grafický návrh zdarma

Řezaná fólieŘezaná fólie je základním stavebním kamenem naší výroby polepů. Jedná se o jednobarevnou fólii, do které vyřežeme požadovaný text nebo grafiku. Výsledek pak působí, jako by byl napsaný nebo namalovaný na svém podkladu. Nespornou výhodou je, že pozorovatel nevidí žádný podklad nebo rámeček a polep na svém místě vypadá přirozeně a elegantně.

I když je řezaná fólie jednobarevná, celková barevná paleta je široká a lze použít i velmi zajímavé barvy jako zlatou, stříbrnou nebo mléčnou. Volba odstínu je jen na vás. Výsledný polep může být složen z několika barev.

Polepy se vyrábí v několika variantách, liší se typem folie, a použitím. Folie mají z obou stran stejnou barvu – lze je tedy také instalovat zevnitř (toto je ale nutné zmínit před samotnou realizací).

Další variantou je pak interiérová wall-artová folie. Ta je přímo určena k instalaci na omítnutou zeď a používá se např. pro texty, nebo pro loga. Folie po sobě nezanechává žádné stopy lepidla. Tyto polepy dodáváme na přenosové folii pro snadnou instalaci.

Návod k instalaci řezané folie

Potřebujete poradit s výběrem toho
nejlepšího řešení? +420 604 635 524

Kontaktujte nás pro konzultaci řešení.