Telefon 604 635 524 E-mail info@vyrobapolepu.cz Snadná instalace • Férové ceny • Grafický návrh zdarma

Polep výlohyPolep výlohy
Výloha je důležité místo každého obchůdku, provozovny nebo kanceláře. Vzhled výlohy může mít zásadní vliv na úspěch při oslovování nových zákazníků. Při řešení potisku výlohy se proto vyplatí věnovat jejímu zpracování dostatečnou péči.

Nejobvyklejší polep výloh se realizuje z plné (neprůhledné) fólie. Na tento polep jsme schopni natisknout téměř vše, co si budete přát.
Dále může být použit polep z perforované (děrované) fólie s přímým tiskem. Výhoda tohoto řešení je v tom, že zevnitř je přes den dobře vidět ven, ale zvenčí je vidět potisk na výloze. Skvělá varianta polepu je také řezaná fólie. V takovém případě vezmeme plotrovou fólii a do ní vyřežeme vámi požadovaný text. Výsledek poté vypadá jako napsaný nebo nakreslený na ploše. Toto je ideální řešení v případě, kdy chcete mít výlohu polepenou jen z části, aby bylo vidět i vystavené zboží. Zajímavá je pak kombinace tištěného polepu a řezané fólie, kdy se část potiskne např. obrázkem a vedle jsou vyřezané texty s nabízeným sortimentem nebo kontaktními údaji.
Kolik to stojí?
Přesnou cenu Vám rádi sdělíme na základě Vašich konkrétních požadavků.

Chci polep výlohy!

Potřebujete poradit s výběrem toho
nejlepšího řešení? +420 604 635 524

Kontaktujte nás pro konzultaci řešení.